Вейгела_квiтуча_Карикатура

Вейгела_квiтуча_Нана_ПурпуреаВиберіть для чагарника місце захищене від північних вітрів і сильних протягів, через які квітки і бутони рослини можуть обсипатися – найкраще вейгела зростає з південного боку будинку. Для того щоб цвітіння вейгели було яскравим і рясним, бажано хороше освітлення. Чагарник воліє пухку, родючу землю, не виносить ущільнення і перезволоження грунту. Грунт слід розпушувати регулярно, бажано після кожного поливу. Якщо такої можливості немає, то укрийте землю торфом. На дно посадкової ями глибиною 50 см викладіть гравій та пісок (товщина шару – 15 см) та присипте грунтовою сумішшю. Ґрунтова суміш повинна включати пісок, листову землю  і перегній у співвідношенні 2:2:1.Кореневу шийку при цьому не заглиблюйте.

Рослину  підживляють два рази в рік. Перший раз – ранньою весною(сечовина, калійна сіль і суперфосфат), другий – на початку червня. Використовують для цього  сірчанокислий калій, подвійний суперфосфат, сечовину.
При появі перших ознак бактеріального ураження листя (жовтуваті, фіолетові плями, передчасне опадання, білий наліт на верхній стороні листа) використовується бордоська  рідина. Позбавить від гнилі та іржавих плям Топсін, яким зрошується кущ (в період зростання використовується 1% р-р, до розпускання бруньок – 3%).

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *